Otevírací doby

 

Nákupní galerie

 po - pá 8:00 - 21:00

 so - ne 9:00 - 21:00

 

 Billa 

 po - so 07:00 - 22:00

      ne 08:00 - 22:00 

 

 dm drogerie

 po - pá 07:00 - 21:00

 so - ne 09:00 - 22:00 

 

Restaurace a kavárny

 Apetit

 po - pá 07:00 - 21:00 

 so - ne O9:00 - 21:00

 

Café Level & Bar

 po - ne O8:00 - 22:00

 

Creperie

 po - pá 08:00 - 21:00

 so - ne 09:00 - 21:00

  

Restaurace Polpo

 po - ne 10:00 - 23:00

 

Sushitime

po - pá 09:00 - 21:00

so - ne 10:00 - 21:00 

 

Vapiano

po - ne 11:00 - 23:00 

 


New Food

 

OTVÍRÁME v úterý 26. 9. od 11:00

Vážení zákazníci, po téměř 6 měsících pro Vás otevíráme zbrusu novou gastro zónu se skvělými restauracemi! Těšit se můžete na Spicymama, inspirovanou asijskou kuchyní, mezinárodní veganským řetězec Loving Hut, originální indickou restauraci Bombay Express a tradiční McDonald´s, zahrnující oblíbené McCafé. Rekonstrukcí prošla i kavárna Creperie a v srpnu jsme společně otevřeli 1. Vapiano restauraci v České republice! Budou pro Vás mimo výborných pokrmů také nachystány skvělé gastro dárky, ochutnávky a mnoho dalšího! Moc se přes víkend nepřejezte a těšíme se na Vás v úterý 26. 9. od 11:00! 

Quadrio rozšiřuje gastro zónu! V září otevře 4 nové restaurace exotických i tradičních chutí

OC QUADRIO – 4 nové restaurace – Spicymama, Loving Hut, Bombay Express, McDonald´s

PRAHA, 5. září 2017 – Pražské obchodní centrum Quadrio, ležící v samém srdci Prahy na Národní třídě, rozšíří koncem září nabídku své gastro zóny. Češi jsou skutečnými gurmány, kteří již objevili kouzlo chutí a pokrmů celého světa, a přesně ty jim OC Quadrio ve své zbrusu nové gastro zóně nabídne. Ať už jsou milovníky asijských specialit, indických chutí, vyznavači veganského stylu života nebo ocení klasiku, to vše na ně od konce září v gastro zóně OC Quadrio čeká. Nově zde totiž otevřou restaurace Spicymama, inspirovaná asijskou kuchyní, Loving Hut, mezinárodní veganský řetězec, Bombay Express, originální indická restaurace a tradiční McDonald´s, včetně McCafé, slavící v letošním roce 25. výročí existence na našem trhu.

 

Návštěvníci OC Quadrio se od konce září mohou těšit na zcela novou gastro zónu, která se nachází v 1. patře centra. Celé patro během léta prošlo, za nepřetržitého provozu, výraznou rekonstrukcí a od září si návštěvníci užijí opravdový gastro zážitek, který je přenese doslova do opačného koutu světa, i směs vůní a chutí, které běžnou návštěvu restaurace v obchodním centru povýší na gurmánský požitek.

 

„Velice nás těší, že se v takto krátkém čase a za nepřetržitého provozu podařilo vybudovat zcela novou gastro zónu s unikátními novými restauracemi, na které, si troufám říci, návštěvníci až tak běžně nenarazí. Budeme rádi, když právě tyto jedinečné a vzájemně natolik odlišné restaurace budou důvodem k návštěvě OC Quadrio. Už teď jsme potěšeni, že právě OC Quadrio je pro koncepty světových značek natolik lákavé, že si jej často vybírají pro svůj vstup na český trh,“ říká Pavel Ebr, Asset manager společnosti CPI Property Group, vlastníka OC Quadrio a dodává: „Ukazuje se, že právě kvalitní restaurace stojí za zvýšením návštěvnosti obchodních center. V OC Quadrio návštěvnost meziročně vzrostla o více jak 15 %. Předpokládáme, že po otevření gastro zóny bude trend růstu pokračovat až na dvojnásobek.“

Doplňme, že vedle těchto 4 nových restaurací otevřelo OC Quadrio již v srpnu kavárnu Creperie a jako první v České republice restauraci konceptu čerstvé středomořské kuchyně Vapiano. Jedná se tak o 6 zbrusu nových restaurací, které OC Quadrio otevře v rozmezí pouhých dvou měsíců, navíc v naprosto unikátní a zákaznicky přívětivé gastro zóně s vysokým standardem servisu. Do konce tohoto roku otevře v gastro zóně také poslední z plánovaných gastronomických konceptů, Delmart, své největší bistro v České republice, na ploše téměř 600 m2.

„Jsme přesvědčeni, že jsme se s novým konceptem gastro zóny vydali tím správným směrem. Čím dál více se ukazuje, že Češi jsou gurmáni, proto jim chceme vyjít vstříc. Zároveň bychom chtěli bořit mýty o tom, že gastro zony v obchodních centrech nemohou dosahovat vysoké úrovně.“ vysvětluje Petr Brabec, vedoucí správy obchodních center společnosti CPI Property Group, vlastníka OC Quadrio a dodává: „Rok od roku stoupá význam segmentu občerstvení a stravovaní v obchodních centrech a poptávka návštěvníků po široké a kvalitní nabídce na úrovni gastronomického zážitku je stále silnější. CPI Property Group se při plánování rekonstrukcí obchodních center zaměřuje na gastro zóny jako jeden ze zásadních aspektů modernizace každého centra ideálně v prolnutí na prvky zábavy a odpočinku.“

Přijďte si užít dokonalý gastro zážitek a přenesete se pomyslně do vysněné části zeměkoule. S nově otevřenými exkluzivními restauracemi OC Quadrio je to možné. Již od konce září 2017.

 
 

Spicymama

 

Nová restaurace zaměřená na fusion street food s inspirací v asijské kuchyni plné výrazných chutí v neotřelém provedení. Základem kuchyně Spicymama jsou čerstvé a kvalitní suroviny, výhradně bez glutamátů. Restaurace má v Praze dvě pobočky, OC Quadrio tak bude již její třetí pobočkou.

Pro více informací klikněte zde

 

Loving Hut

 

Největší mezinárodní řetězec veganských restaurací. Hlavním mottem restaurantu je mír, láska a harmonie mezi všemi bytostmi. Restaurace Loving Hut již dlouhou řadu let dokazují, že veganský způsob stravování není pouze etickou volbou, ale velice chutnou, zdravou, vyváženou a rozmanitou alternativou vzhledem k běžnému stravování. Loving Hut má v Praze již pět poboček, OC Quadrio se tak stane její šestou na území Prahy..

Pro více informací klikněte zde

 

Bombay Express

 

Skutečně autentický indický restaurant v pravém slova smyslu. Zaměřuje se především na pokrmy ze severní Indie, ale zastoupeny jsou i další regiony země. Kuchaři Bombay Express pochází přímo z Indie, užívané ingredience jsou rovněž dováženy ze země původu a připravují se tradiční indické pokrmy. Restaurant má v Praze již tři pobočky, OC Quadrio tak bude její čtvrtou pobočkou.

Pro více informací klikněte zde

 

McDonald´s

 

Jeden z největších světových řetězců rychlého občerstvení založený v USA. V ČR funguje od roku 1992 a v letošním roce u nás slaví 25 let existence. Legendární značkové restaurace McDonaldʼs nabízí kvalitní rychlé občerstvení, jehož základem jsou sendviče, saláty, dezerty a speciality přesně dle chuti zákazníků. Restaurant staví na myšlence čtyř základních priorit, jimiž jsou kvalita, čistota, obsluha a přiměřené ceny. Součástí restaurantu je i McCafé, specializující se především na kávové nápoje všeho druhu a sladké zákusky.

Pro více informací klikněte zde