PODZIMNÍ NÁKUPY QUADRIO

Vážení zákazníci,

Nechte se zahřát pestrou nabídkou na měsíc říjen v Quadriu. Tělo zahřejí speciální podzimní nápoje či kousky šatníku, duši zase stylové dekorace. Stavte se u nás a nechte se obejmout podzimem.

FRESH & FIT 

Sezóna čajů zahájena! Už máte doplněné zásoby? V Oxalis na vás čeká bohatá nabídka sezónních i tradičních směsí, s nimiž budete zpoza okna vítat každou podzimní plískanici. Ochutnejte sezónní specialitu s příchutí Dýně - kurkuma.

TEPLO DOMOVA 

Ať vás nožky nezebou! Přijďte si prohlédnout novinky v SCANquilt a proměňte svůj domov v hřejivou podzimní oázu.

V NÁRUČÍ PODZIMU

Vyživující krém plný vitamínů nebo posilující sérum, které nedovolí, aby vaše pokožka strádala. Stavte se u nás v Yves Rocher či dm drogerie markt a vyberte si přesně to, po čem vaše pleť touží.

STYL & KVALITA

Kara už má šatník na novou sezónu připravený a vy? Vyberte si z nové kolekce ty pravé kousky, které vás zahřejí.

POHODA S KNIHOU

Ztraťte se mezi řádky a staňte se součástí osudů knižních hrdinů stejně pestrých jako barvy za oknem. V Luxoru jich na vás čeká celá řada. Vydejte se například na Slavnostní otevření Barrandovských teras v roce 1929 s Debutantkou.

RELAX & SPA

Nechte se klidně poslat k Šípku! Protože v Šípku od Manufaktury zažijete to pravé podzimní hýčkání. Stavte se pro limitovanou edici, než se vyprodá.

KONVICE TESCOMA

Jeden šálek na podzim nestačí. Připravte si čaj do pořádné konvice! Vyberte si například pěknou designovku z nabídky značky Tescoma.

NOVINKY PILOT

Ať je váš domov stejně barevný jako koruny stromů za okny! Přijďte si do papírnictví AKM pro novinky pro podzimní tvoření.

Budeme se na Vás těšit.

Vaše Quadrio