Dnes otevřeno
  • po–so 10:00–23:00
  • ne 11:00–21:00

Informace o obchodě

POLPO by Kogo se mění na Aromu Quadrio.

Restaurace POLPO by Kogo se mění na AROMU Quadrio. Vše dobré, co jste měli rádi zůstává, přibude mnoho věcí a delikates, které si zamilujete.

Tak tedy vítejte v restauraci AROMA Quadrio. Místu, kde vás přivítáme s pohostinností typickou pro přímořské státy. Inspirace středomořím se odráží i v naší kuchyni, kdy si u nás vychutnáte každý den čerstvé plody moře, sladkovodní i mořské ryby, naši čerstvou pastu, pizzu pizzu od mistra pizzaře i skvěle připravené maso.

Paprsky slunce se odráží v každé lahvi vína, kterou jsme pečlivě osobně vybírali s ohledem na pokrmy, které u nás podáváme. Pravidelně naši vinnou nabídku obměňujeme stejně tak, jako naši speciální nabídku jídel, kde se promítá sezónnost.

V AROMA Quadrio se rádi smějeme, milujeme hudbu, povídáme si a užíváme si jedinečnou atmosféru, kterou se nám společně s vámi daří vytvářet. Ať už k nám půjdete cíleně na obchodní oběd, s rodinou, s přáteli na drink, nebo vás k nám zavedou kroky při procházce krásnou Prahou, vždy u nás budete vítanými hosty.