• Dnes Otevřeno od 10:00
  • Po – So10:00 – 23:00
  • Ne11:00 – 21:00

Informace o obchodě

Vítejte v AROMA Quadrio. Místu, kde vás přivítáme s pohostinností typickou pro přímořské státy. Středomoří se odráží i v naší kuchyni, kdy si vychutnáte každý den čerstvé plody moře, mořské ryby, pizzu i skvěle připravené maso. Každý den pro vás na trhu a od svých dodavatelů vybíráme čerstvé suroviny, které proměníme ve speciální nabídku.

Paprsky slunce se odráží v každé lahvi vína, šampaňského i prosecca, které jsme pečlivě osobně vybírali s ohledem na pokrmy, které u nás podáváme. Letní pohodu dokreslí rozlehlá zahrádka, kde se vám lehko stane, že zapomenete na čas a necháte se unášet atmosférou místa.

Ať už k nám půjdete cíleně na obchodní oběd, s rodinou, přáteli na drink, nebo vás k nám zavedou kroky při procházce krásnou Prahou, vždy u nás budete vítanými hosty.

 

 

Welcome in AROMA Quadrio, place where you will be welcomed with typical seaside hospitality. Mediterranean qualities are reflected also in our cuisine offering daily fresh seafood, freshwater and sea fish, fresh pasta, pizza as well as delicious meat. Every day we select fresh ingredients from our suppliers and turn them into special treats. Sun beams are reflected in each bottle of wine we have carefully selected with respect to the meals served. In the summer you can upgrade your experience sitting on our huge terrace where you can easily forget about the time and get merged in the unique genius loci.

No matter whether you have booked a table for a business lunch here, or whether you come with your family, to chat with your friends over a glass of drink or whether you just pop in to relax when walking in the city centre of Prague, you will be always welcomed.